foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Stredná odborná škola - Szakközépiskola

Tvoje miesto je medzi nami

Viedeń 2015                    Prezentácia ŠO a UO

skola

Panorama4ok.jpg


prusa2Minulý týždeň sme sa dočkali prvej 3D stavebnicovej tlačiarne na našej škole. Je to tlačiareň PRUSA i3MK2S. Pod vedením MOV pána Bc. Mojzeša Ondreja tlačiareň ožila. V rámci odborného výcviku ju poskladali a tlačiareň nakalibrovali do konečného funkčného stavu. Tlačiareň sa bude využívať na skvalitnenie výuky na odbornom výcviku a krúžkovej činnosti na našej škole. Na fotografiách je zachytená prvá skúšobná tlač.

 prusa3 prusa4

prusa5 prusa8

prusa6 prusa9

Meniny:

Dnes : Dobromila
Zajtra : Klára
28. október 2020

Virtuálna prehliadka

  

 

 

triedna kniha

Žiacka knižka

 

counter

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Copyright © 2020 Stredná odborná škola Fiľakovo Rights Reserved.