foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Stredná odborná škola - Szakközépiskola

Tvoje miesto je medzi nami

Viedeń 2015                    Prezentácia ŠO a UO

skola

Panorama2o.jpg

mesto projekt4

europe for citizens programme logo

European Network for Social Integration Entrepreneurship: social inclusion and development of rural regions for a better European future - ENSIE - 588997-CITIZ-1-2017-1-1SK-CITIZ-NT

Dňa 21. septembra 2017 sa študenti našej 1. A triedy zúčastnili v priestoroch Gymnázia vo Fiľakove úvodného podujatia projektu, v ktorom mesto Fiľakovo ako partner úspešného medzinárodného projektu získalo podporu programu Európskej únie pod názvom „ Európa pre občanov “.

Zaujímavosťou bolo, že na stretnutí sa prezentovali zástupcovia všetkých zúčastnených krajín ako Slovenska, Maďarska, Srbska, Talianska, Litvy, Chorvátska, Portugalska, Rumunska, Slovinska a Česka, ktorí sa najprv predstavili v materinskom jazyku a potom to pretlmočili do anglického jazyka, zrozumiteľného pre všetkých zahraničných hostí. Na úvodnom podujatí sa prostredníctvom nášho pána riaditeľa Ing. Attilu Vargu prezentovala aj naša škola ako partner a úspešný účastník spomínaného projektu. Po krátkom úvode mali všetky zúčastnené školy možnosť prijať a pozvať medzi seba zástupcov jednotlivých krajín, čo ako jediní využili naši študenti a diskutovali v anglickom jazyku so zástupcami Talianska, ktorých aj pozvali na návštevu do našej školy. Po rozlúčke s nimi obdržali reklamné materiály o Európskej únii a darčekové predmety od pracovníčok informačného centra Europe Direct v Lučenci.

Záverečná správa pdf

 

Vďaka chlapci za úspešnú a vzornú reprezentáciu školy na medzinárodnom podujatí, boli ste skvelí !

                                                                                               Triedna učiteľka Ing. Beatrix Trtíková

 

mesto projekt1mesto projekt2

mesto projekt3

Meniny:

Dnes : Dobromila
Zajtra : Klára
28. október 2020

Virtuálna prehliadka

  

 

 

triedna kniha

Žiacka knižka

 

counter

Práve tu je 6 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Copyright © 2020 Stredná odborná škola Fiľakovo Rights Reserved.