foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Stredná odborná škola - Szakközépiskola

Tvoje miesto je medzi nami

Viedeń 2015                    Prezentácia ŠO a UO

skola

Panorama3o.jpg

IMAG0726Prezentácia SOŠ na  II. ročníku veteránov vo Fiľakove.

    3. 9. 2017 sa konal II. ročník prezentácie auto moto veteránov vo Fiľakove, kde sa prezentovala aj naša SOŠ.

Napriek nie najlepšiemu počasiu to bola veľmi vydarená akcia. Skvelá organizácia, nádherné autá, motorky a pekná kulisa divákov. SOŠ Fiľakovo reprezentovali majstri odborného výcviku  Ing. Mede R. s auto veteránom  Moskvič,
 Szabó A. s moto veteránom  Jawa 50 Mustang. Naša škola sa prezentovala aj odbormi vyučovanými na našej škole – Elektromechanik – automatizačná technika Bc. Mojzeš O.a  Kováč P. Ďakujeme pekne všetkým kolegom za prezentáciu našej školy.

IMAG0729

Meniny:

Dnes : Sabína
Zajtra : Dobromila
27. október 2020

Virtuálna prehliadka

  

 

 

triedna kniha

Žiacka knižka

 

counter

Práve tu je 9 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Copyright © 2020 Stredná odborná škola Fiľakovo Rights Reserved.