foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Stredná odborná škola - Szakközépiskola

Tvoje miesto je medzi nami

Viedeń 2015                    Prezentácia ŠO a UO

skola

Panorama5ok.jpg

Stolní tenisti SOŠ vo finále!

 

4. decembra sa v telocvični ZŠ Vajanského v Lučenci uskutočnilo okresné kolo stredných škôl v stolnom tenise, za účasti 7 družstiev z Lučenca a Fiľakova.

Z dvoch skupin postupovali do semifinále prvé dve družstvá a víťazi bojovali o prvé miesto. Naši stolní tenisti zo skupiny postúpili z druhého miesta a bez problémov zdolali prvé mužstvo  druhej supiny, SOŠ technicku. Vo finále excelovai gymnazisti z Fiľakova, ktorí už roky nemaju v okrese konkurenciu, kedže v ich radoch hrajú bratia Péterovci, hráči z "TOP 10" slovenského rebríčka. Tak po prehre v základnej skupine, výhra gymnazistov vo finále bola očakávanou samozrejmosťou a zaslúžene postúpili do krajského kola. Preto konečné druhé miesto našich je pekným úspechom a dúfajme, že podobny husársky kúsok zopakujú aj v budúcnosti. Družstvo obdržalo diplom a finančný poukaz na nákup športového tovaru.

Nadviazali tak na úspešné vystúpenie futrbalistov, ktorí o týždeň skôr, 28. novembra, na okresnom kole stredných škôl v minifutbale v Lučenci dosiahli pekný úspech. V konkurencii 8 stredných škôl z Lučenca a Fiľakova sa im síce nepodarilo vybojovať finálovu účasť, ale v boji o konečné tretie miesto uspeli a domov sa vrácali s diplomom za 3. miesto. Gratulujeme!

Meniny:

Dnes : Sabína
Zajtra : Dobromila
27. október 2020

Virtuálna prehliadka

  

 

 

triedna kniha

Žiacka knižka

 

counter

Práve tu je 12 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Copyright © 2020 Stredná odborná škola Fiľakovo Rights Reserved.